Úspešný predaj

Úspešnému predaju nehnuteľnosti predchádza mnoho malých detailov, pretože detaily sú nevyhnutné k dosiahnutiu požadovaných cieľov. Náš prvotný čas venujeme iba Vám. Základom pre dosiahnutie úspechu je poznať Vaše potreby a naopak, aby ste Vy spoznali Vášho partnera. Dôvera je na prvom mieste. Zakladáme si na ľudskom a individuálnom prístupe.

Nehnuteľnosť nemôže byť ako každá iná

Dobre prezentovaná nehnuteľnosť je základnou podmienkou k úspešnému naplneniu cieľov. Vyžaduje si individuálny, zodpovedný prístup a pozornosť. Musí byť výnimočnou, jedinečnou a atraktívnou. Vieme ako dosiahnuť, aby Vaša nehnuteľnosť bola najatraktívnejšou a vyčnievala z radu. Naše viac ako 13 ročné skúsenosti na realitnom trhu sú jedným z predpokladov k dosiahnutiu cieľa.

Technológie hýbu svetom

Doba a technológie idú dopredu svetelnou rýchlosťou. Dnes už nestačí iba dobrý inzerát a inzercia na portáloch. Záujemcovia sú stále náročnejší a sami hľadajú jedinečnú nehnuteľnosť, no najmä svoj nový domov. Keďže s technológiami máme zaradenú rovnakú rýchlosť, ukážeme záujemcom to čo chcú, ich nový domov. Technológie, do ktorých investujeme sú v súčasnosti jednotkami na západnom realitnom trhu. 3D virtuálna prehliadka s kamerou Matterport Pro2 3D Camera (MC250) a 4K rozlíšením (4 096 x 2 160px) je to najlepšie čo na svetovom realitnom trhu je k dispozícii.

Homestaging

Technológiám predchádza dobre pripravená nehnuteľnosť. Náš tím Vám nehnuteľnosť uprace, naaranžuje, zútulní podľa dnešných potrieb kupujúcich, pretože my ich poznáme. Rozmýšľajte ako kupujúci, aká nehnuteľnosť by sa Vám páčila. Predsa Vy aj my tú Vašu, chceme predať za najvýhodnejších podmienok pre Vás. Cieľ máme rovnaký.

Pôdorysy

Ak si to Vaša nehnuteľnosť vyžaduje, v spolupráci s autorizovaným architektom a grafikom vytvoríme návrhy možnosti zmeny dispozície a rekonštrukcie v podobe pôdorysov. Keďže mnoho záujemcov nemá predstavivosť, ako by ich domov mohol vyzerať, my im ho vieme ukázať ešte pred osobnou obhliadkou. Tak aj Vám zaručujme osobné obhliadky iba s vážnymi záujemcami.

Marketing „inak“

Investujeme do Vašej nehnuteľnosti hneď na začiatku. Našou ďalšou prioritou je jedinečná inzercia, kde Vaša nehnuteľnosť nezapadne prachom do 3 dní, ale budú jej patriť vždy prvé priečky, čo dosiahneme investovaním do inzercie. K dispozícii sú aj osvedčené marketingové nástroje ako bannery, letáky, spolupráca s inými realitnými sprostredkovateľmi a samozrejme dnes tak populárne sociálne siete a kanály.

Vaše potreby

Vždy budeme hájiť Vaše potreby. Príprava všetkých potrebných zmlúv si vyžaduje zodpovednosť a neľahké rokovanie s kupujúcim. Odbremeníme Vás od osobného rokovania s kupujúcim a všetko vyrokujeme za Vás.

Byrokracia je tu stále

Úrady, ktoré je potrebné navštíviť počas celého procesu navštívime za Vás, navigujeme Vás tam, kde bude potrebná Vaša účasť. Je to naša práca. Vy si budete spokojne robiť tú svoju a ušetríte si pár dní dovolenky pre svoju rodinu či iné záujmy. Čas je predsa to najdrahšie čo máme.

Úspech je dobrovoľný, rozhodnite sa správne.