Referencie

3i byt v pôvodnom stave Adámiho 12 realizované august 2017

makler
referencie

Spoluprácu s realitnou kanceláriou POLIS a pánom Šolcom som si vybral na základe výbornej skúsenosti z roku 2013, keď som kupoval 2- izbový byt na Kresánkovej ulici č.22 a teraz realizujem predaj 3-izbového bytu na Adámiho ulici č.12. Osobitné poďakovanie a vďaka patrí najmä pánovi Šolcovi za promptné jednanie a profesionálny prístup, určite sa do budúcna obrátim na neho pri ďalšom obchode.

Ing. Branislav Kasala

2i byt v pôvodnom stave Kraskova 4 realizovane jul/august 2017

makler
referencie

1i byt po čiastočnej rekonštrukcii Karloveska 35 realizované jun/jul 2017

makler
referencie

Srdečná vďaka pánovi Šolcovi za svoj profesionálny prístup, ktorým pristupoval počas predaja bytu, jasná komunikácia, milý prístup, pekné fotky, rýchle jednanie. 100% spokojnosť.

Katarína Ondrová

byt v pôvodnom stave Topolčianska 25 realizované december/január 2016/2017

Na základe odporúčania a spokojnosti mojej priateľky s kvalitou služieb som pri predaji bytu na Topoľčianskej ulici č. 25  v  Bratislave oslovila  Realitnú kanceláriu POLIS. Osobitne ďakujem pánovi Jurajovi Šolcovi za veľmi promptné, pružné jednanie, vysokú odbornosť a profesionálny prístup.

Mgr. Lýdia Mlynková

3i byt po čiastočnej rekonštrukcii Fedinova 4, realizované november/december 2016

makler
referencie

S maklérom pánom Šolcom som bola nadmieru spokojná, vedel všetko čo som potrebovala ohľadom bytu a papierov vybaviť bol ochotný a precízny. Odporúčam.

Andrea Petrželová

Predaj garsónky, Drieňová ulica

Svoju garsónku som predávala asi 4 mesiace no bez úspechu. Po stretnutí s mojím finančným poradcom som dostala kontakt na makléra pána Drábeka. Dohodla som si stretnutie a potom sa začali veci hýbať. Pán Drábek ma usmernil správnym smerom ohľadom ceny, povedal mi čo treba pre úspešný predaj spraviť a pustil sa do práce. Pomocou homestagingu a 3D virtuálnej prehliadky z mojej garsónky vytvoril veľmi atraktívnu nehnuteľnosť a kupec bol na svete do 7 dní od verejnej prezentácie bytu. Po nečakanej komplikácii som náhle z osobných dôvodov byt nemohla predať, s pánom Drábekom som sa dohodla s odložením predaja na budúci rok. Využila som možnosť férového prístupu v rámci služby Férový maklér a odstúpila od predaja ešte pred podpísaním rezervačnej zmluvy. Týmto ďakujem za ústretovosť a pochopenie situácie pánovi Drábekovi a už teraz viem cez koho predaj garsónky budem v budúcnosti realizovať.

Alexandra Podobová

Predaj 2 izbového bytu, Nevädzova ul. - RETRO

S pánom Drábekom som spolupracoval už v roku 2011 a to keď som byt v RETRE kupoval, pri predaji tohto bytu som neváhal komu predaj zverím. Prekvapili ma inovatívne marketingové nástroje, ktoré pri predaji boli použité, či už vypracovanie cenovej analýzy k predajnej cene až po 3D virtuálnu prehliadku, z ktorej som bol nadšený. Veď aj vďaka nej som svoj byt predal za maximálnu trhovú cenu a to dokonca bez obhliadky! Klient sa pre kúpu rozhodol na základe tejto prehliadky a nepotreboval byt ani vidieť. Byt si pozrel len klientov otec. Veľká vďaka pánovi Drábekovi. Viem na koho sa do budúcna určite obrátim.

Vladimír Husár

Predaj chaty so záhradou v Stupave

makler
referencie

Pri predaji našej nehnuteľnosti sme mali šťastie, že sme si vybrali realitnú kanceláriu POLIS a pána Mgr. Drábeka. Pri predaji sme vôbec netušili, aké komplikácie nás môžu čakať s predajom pozemku a chatky. Pán Drábek svojím precíznym a dôsledným prístupom k svojej práci zistil, že geometrický plán, podľa ktorého naša záhrada a chata bola oplotená a postavená nesúhlasí so skutočným stavom. Najskôr bolo treba dať tieto veci do poriadku a až potom predať. Nám by sa to nikdy asi nebolo podarilo dať do poriadku a predať, keby nebolo pána Drábeka. Som mu zato veľmi vďačná a vrelo ho každému budem doporučovať. Jeho prístup bol prístup profesionála.

Emília Jurkovičová

Predaj garáže na Pionierskej ulici v Bratislave

makler
referencie

Považujem za veľmi šťastnú voľbu výber tejto realitnej kancelárie a osobne pána Drábeka pri predaji mojej nehnuteľnosti. Predaj sa uskutočnil v plnom zmysle slova "bezpečne" a "rýchlo" a za maximálnu možnú cenu. Bonusom je úžasne ústretové a korektné jednanie so zákazníkom. Ak by sa malo hodnotiť pôsobenie tejto kancelárie hviezdičkami, tak jej patrí ich najvyšší počet. Vďaka.

Magdaléna Tankovičová

Predaj 2 izbového bytu, Lamač, Studenohorská ulica

makler
referencie

S maklérom pánom Drábekom z realitnej kancelárie POLIS sme boli veľmi spokojný. Od začiatku profesionálny prístup, celkový priebeh nás odbremenil od starostí spojených s predajom nehnuteľnosti. Ďakujeme za spoluprácu a ak bude príležitosť v budúcnosti opäť využijeme ich realitné služby.

Marián Horniak