Čo je to virtuálna prehliadka

Čo je to 3D obhliadka?

3D obhliadka je služba, ktorá prezentácii Vašej nehnuteľnosti doslova dodá nový rozmer. Pomocou špeciálnych 3D kamier nasnímame Vašu nehnuteľnosť a následne vytvoríme 3D prezentáciu, v ktorej sa záujemca môže hýbať v 360 stupňovom priestore. Táto virtuálna prehliadka môže plne nahradiť osobnú obhliadku. Záujemca takto dopredu zistí, či je preňho Vaša nehnuteľnosť zaujímavá z pohľadu priestoru a členenia a vyhnete sa tak zbytočným obhliadkam so záujemcami, ktorí majú iné preferencie.

Ako tvoríme 3D prehliadku?

Ako jediní na trhu poskytujeme túto službu dvoma rôznymi technológiami. V ekonomickom balíku našich služieb poskytujeme základnú 3D obhliadku nasnímanú zariadením Ricoh Theta. Takáto obhliadka je vhodná na priestory a nehnuteľnosti s menším počtom 3D skenov a záujemca sa v nej „nestratí“. Obhliadka poskytuje skokový presun medzi jednotlivými panorámami.

V prémiovom balíku našich služieb poskytujeme 3D obhliadku nasnímanú špičkovou kamerou určenou pre realitný trh Matterport. Táto kamera umožňuje perfektné nasnímanie Vášho priestoru s dychberúcimi vernými detailami, plynulý pohyb medzi jednotlivými panorámami, ktorý simuluje chôdzu a vytvorenie tzv. 3D domčeka, čo je pohľad na 3D pôdorys nasnímanej nehnuteľnosti z vtáčieho pohľadu. Technológia Matterport dnes patrí k zlatému štandardu realitných prezentácii na svete a je vhodná pre akékoľvek priestory, od malého bytu až po výstavnú halu, divadlá, hotely a podobne. Technológia podporuje aj 3D virtuálnu prezentáciu prostredníctvom 3D technológii Google cardboard a Gear VR firmy Oculus. 3D prezentácia Matterport Vám zaručí maximálnu sledovanosť inzerátu na Internete.

Prečo 3D prehliadka?

3D prehliadka má ako hlavnú úlohu odbremeniť Vás od záujemcov, ktorým nevyhovuje veľkosť alebo rozloženie miestností Vašej nehnuteľnosti. Títo záujemcovia dnes bežne často chodia aj na obhliadky, o ktorých nie sú presvedčení, aby sa uistili o ich nezáujme. Cieľom 3D prehliadky je zbaviť Vás práve takýchto zbytočných obhliadok a tým zároveň šetriť Váš čas. Zároveň nemusíte tak často upratovať, lebo záujemcov o obhliadku bude menej, no o to serióznejších.

3D obhliadka patrí k novým technológiám, ktoré sa dnes ešte za štandard nepovažujú. Našim cieľom je robiť ich pre našich klientov ako štandardnú službu, preto ju poskytujeme v oboch našich balíkoch služieb. Pokiaľ máte ďalšie otázky k tejto službe, neváhajte nás kontaktovať.